Park w Powsinie tło

Majówka w Powsinie

Szanowni Państwo, wraz z nadchodzącym długim weekendem majowym, rozpoczynamy w Parku Kultury w Powsinie, kolejny już sezon kulturalno – sportowy 2019! Jak co roku, w bogato przygotowanej ofercie, mamy dla Państwa wydarzenia kulturalne, sportowe oraz rekreacyjne.

W długi weekend majowy, serdecznie zapraszamy do spędzenia z nami swojego wolnego czasu . W Parku Kultury w Powsinie przewidzieliśmy dla Państwa szereg atrakcji. Rozpoczynamy 1 maja od turnieju Tenisa stołowego, na który tradycyjnie już zapraszamy od godz.12 do wypożyczalni sprzętu sportowego. 3 maja dla wszystkich miłośników dobrej muzyki, zapraszamy do Amfiteatru na koncert zespołu Silesian Tyrol Band, który odbędzie się o godz.15. W sobotę
i niedziele czeka na Państwa oferta sportowa. Już od rana, 4 maja w Grzybku od godz. 11 odbędzie się Dzień Familijny z grami planszowymi, na który serdecznie zapraszamy całe rodziny, a od godz. 12 na Placu Gier – rozgrywki w minigolfie. W niedziele, 5 maja, czeka na wszystkich turniej szachowy, jak zawsze w Grzybku – godz.12. W tym czasie, dla najmłodszych, na terenie Placu Zabaw, przygotowaliśmy występ Teatru Kultureska – z przedstawieniem „Mapa Marzeń”.

 

Serdecznie zapraszamy!

Skip to content