Plac zabaw

Działając zgodnie z Rozporządzeniem w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemiologicznego, informujemy że wszystkie obiekty rekreacyjno-sportowe Parku Kultury w Powsinie pozostają zamknięte do odwołania.

Oznacza to, że w tym okresie zamknięte będą również plac zabaw i plac gier.

 

 

 

Plac zabaw w Parku Kultury w Powsinie znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie ogrodu regularnego z fontanną i wypożyczalni sprzętu sportowego. Teren o powierzchni niemal 4 000 metrów kwadratowych oferuje liczne urządzenia zabawowe. Do dyspozycji są zestawy zabawowe, zestaw integracyjny, huśtawki, zjeżdżalnie, bujaki, trampoliny, linarium oraz tyrolka. W północnej części placu został udostępniony kącik muzyczny z bębnami, dzwonami oraz ksylofonem, natomiast w południowej ściana do rysowania kredą oraz miejsce do gier podwórkowych.

Dla starszych dzieci została zorganizowana strefa do work-out.

Plac zabaw został ponadto wyposażony w mały amfiteatr służący występom i animacjom oraz źródełko wody pitnej. Do dyspozycji zostały oddane rozległe tereny trawiaste służące piknikowaniu i wypoczynkowi.

Aby zapewnić bezpieczeństwo bawiącym, nawierzchnia pod urządzeniami zabawowymi została ułożona ze zmiękczonych zrębków drewnianych.

atrakce na placu zabaw

Godziny otwarcia

Plac zabaw dla dzieci jest czynny do zmierzchu.

Informacje i rezerwacje

Recepcja pawilonu:

tel. +48 22 648 48 11

Skip to content