Prace przy budowie toalety w ramach budżetu partycypacyjnego

W tym tygodniu rozpoczęły się prace przy budowie toalety realizowanej w ramach budżetu partycypacyjnego. Wykonawca- firma Sorted Sp. z o.o. w terminie do 31 maja 2019 roku wykona kompletną toaletę w zabudowie kontenerowej z przyłączami elektrycznym i wodnym oraz zagospodarowaniem terenu wokół. Całość prac będzie kosztowała 293 724 zł.

Przyszła toaleta będzie obiektem dostępnym dla wszystkich, a korzystanie z niej będzie bezpłatne. Obiekt będzie wyposażony w toaletę, umywalkę z uwzględnieniem potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Pomieszczenie będzie równocześnie pełniło funkcję pokoju dla opiekunów z małymi dziećmi zapewniając możliwość przewinięcia dziecka.

W chwili obecnej wykonywane jest korytowanie terenu pod przyszłe chodniki, fundament toalety oraz budowa przyłączy wodnego i elektrycznego oraz miejsce pod szczelny zbiornik bezodpływowy.

W związku z prowadzonymi pracami niedostępny jest fragment chodnika bezpośrednio przylegający do terenu inwestycji, za które to utrudnienia przepraszamy. Przejście pomiędzy terenem wypożyczalni a dębem Hetman jest możliwe przez teren placu gier z mini golfem i boiskami do siatkówki plażowej.

 

 

budowa toalety z budżetu partycypacyjnego wizualizacja toalety

 

Skip to content