Przetarg na modernizację basenu kąpielowego ogłoszony

Dziś (16 lipca) został ogłoszony przetarg na modernizację sezonowego basenu kąpielowego w Parku Kultury w Powsinie.

Oferty w przetargu nieograniczonym można składać do 3 sierpnia 2018 r. 10 sierpnia 2018 w sekretariacie Parku Kultury w Powsinie, a cała dokumentacja jest dostępna w zakładce: http://www.parkpowsin.pl/inne/zamowienia-publiczne/zamowienia-publiczne-powyzej-30-000-euro/.

Wykonawca będzie miał 245 dni od daty podpisania umowy na zrealizowanie zamówienia. Prace mają zostać wykonane pomiędzy wrześniem 2018 roku, a czerwcem 2019 roku, aby  nie tracić możliwości wypoczynku na odkrytym basenie kąpielowym w sezonie letnim.

Modernizacja basenu będzie polegała na gruntownej  przebudowie budynku szatni obejmującej dostosowanie obiektu do współczesnych oczekiwań mieszkańców. W budynku pojawią się nowe szatnie z szafkami, prysznice oraz przebieralnie.

Zadanie obejmie również modernizację systemów filtracji wody, modernizację niecek basenu i brodzika z równoczesnym wybudowaniem zjeżdżalni oraz placu zabaw wodnych.

Teren rekreacyjny zostanie wzbogacony o małą architekturę, miejsca wypoczynku, kosze plażowe, stałe leżanki, stoły piknikowe, miejsca do przewijania dzieci, małą piaszczystą plażę, pergole z zacienionymi miejscami do siedzenia, parking rowerowy i suchy plac zabaw

Aby sprostać zapotrzebowaniu i pomieścić wszystkich chętnych  teren basenu zostanie powiększony o dodatkowe około 600 m2, na których zostanie zorganizowana przestrzeń trawiasta do wypoczynku.

Skip to content