Rozstrzygnięcie przetargu na wymianę małej architektury w Parku Kultury w Powsinie

13 września 2017

W dniu 13 września został rozstrzygnięty przetarg na zakup małej architektury stanowiącej przyszłe wyposażenie Parku Kultury w Powsinie. Przetarg nieograniczony podzielony został na dwie części. Część pierwsza obejmuje dostawę 100 szt. ławek parkowych, 100 szt. koszy na śmieci, 100 szt. stojaków na rowery, 5 szt. tablic informacyjnych, 15 szt. stołów piknikowych oraz 15 szt. leżanek parkowych. Część druga obejmuje dostawę 20 szt. betonowych stołów do gry w szachy, chińczyka, brydża wraz z siedziskami wyposażonymi w oparcia, 2 szt. betonowych stołów do gry w tenisa stołowego oraz 1 szt stołu do gry w piłkarzyki.

W przetargu wpłynęło siedem ofert. Po ocenie merytorycznej i podliczeniu punktów za wszystkie kryteria w części pierwszej najkorzystniejszą ofertę złożyła firma GW Factory Daniel Gromyko Marcin Wyleziński s.c., w części drugiej Przedsiębiorstwo Rodukcyjno-Handlowe „UNI-ARCZ” Arkadiusz Czerwiński.

Zakup powyższych elementów małej architektury pozwoli na wymianę zużytych wieloletnią eksploatacją ławek, koszy i stojaków rowerowych. Poza wymianą, nowe meble pojawią się w miejscach dotąd ich pozbawionych, a licznie odwiedzający Park szachiści i brydżyści otrzymają całkowicie nowe stoły do gry. Ponadto na terenie pojawią się leżanki parkowe i stoły piknikowe. Miłośnicy tenisa stołowego zyskają dwa nowe stoły oraz zostanie rozszerzona możliwość gry w piłkarzyki.

Wymagania przetargu pozwoliły na wybór mebli, które nawiązują swoją stylistyką do stosowanych  od lat 60-tych, kosze na śmieci nadal będą posiadały nakrapiane czerwone daszki. W Parku przybędzie wiele miejsc dedykowanych odpoczynkowi dzięki leżankom i stołom piknikowym. Wszystkie meble dzięki wyprofilowaniu i użytym materiałom powinny być wygodne i umożliwiać długotrwały komfortowy wypoczynek.

Wszystkie meble powinny dotrzeć do Parku Kultury w przeciągu 65 dni od daty podpisania umów.

Szczegóły postępowania są dostępne pod  adresem: http://www.parkpowsin.pl/inne/zamowienia-publiczne/zamowienia-publiczne-powyzej-30-000-euro/