Park w Powsinie tło

XXI Wielki Rodzinny Piknik Radia Kolor

Jak co roku zapraszamy całe rodziny do Parku Kultury w Powsinie! 10 czerwca 2018 roku odbędzie się już XXI Wielki Rodzinny Piknik Radia Kolor! Czekają atrakcje dla całej rodziny. Co tym razem przygotowaliśmy?

Nie może zabraknąć stałych punktów programu takich jak Miasteczko Legii Warszawa. Będzie to niepowtarzalna okazja do spotkania z piłkarskimi gwiazdami klubu oraz zobaczenia z bliska Pucharu Polski, który Legia Warszawa zdobyła w tym roku. Na piknik piłkarze przyjadą oczywiście jednym ze swoich autokarów. W samym miasteczku, będzie można zmierzyć się w sportowych konkurencjach oraz wysłuchać fachowych porad sportowców.

Wszyscy obecni na pikniku będą mogli również zagrać w padla! Ta druga co do popularności (po piłce nożnej) dyscyplina sportowa Hiszpanii, zawierająca w sobie elementy tenisa i squasha. Padel staje się coraz popularniejsza również w Polsce. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą poznać zasady gry i poćwiczyć ją na wyjątkowym korcie.

Fani sportu będą mieli też okazję do przetestowania swoich sił w… crossficie. Treningi będą dostosowane dla dzieci i dorosłych!

Oprócz sportowych emocji na scenie zagości Warszawski Klub Komediowy, który zaprezentuje „Wideotekę” czyli improwizowane hity muzyczne, które będą tworzone i wykonywane przez artystów na żywo. Do wspólnej zabawy zaangażują też publiczność!

Będzie z nami również Marcin Kowalczyk – 14-krotny rekordzista świata w układaniu kostki Rubika z zamkniętymi oczami! Przeniesie nas w świat matematyki … lub iluzji. Natomiast uczniowie Akademii Młodych Talentów zaprezentują choreografie, których uczą się w akademii. Młodzi i zdolni zaprezentują i nauczą nas między innymi tańca klasycznego i hip hopu.

 

PIknik Radia Kolor

Źródło: radiokolor.pl

Skip to content