Zaproszenie do składania ofert na projekt basenu kąpielowego

12 września 2017

Zapraszamy projektantów do składania ofert w prowadzonym postępowaniu na  wykonanie projektu modernizacji basenu kąpielowego w Parku Kultury w Powsinie.

Szczegóły postępowania dostępne są pod linkiem: http://www.parkpowsin.pl/inne/zamowienia-publiczne/zamowienia-publiczne-ponizej-30-000-euro/ lub w zakładce INNE> Zamówienia publiczne<30000euro.

Termin składania ofert upływa 20 września 2017 r. o godzinie 10:00, natomiast udział w wizji lokalnej jest możliwy 15 września o godzinie 12:00 (po wcześniejszym zgłoszeniu obecności do 15 września 2017 r. do godziny 10:00 pod adresem: sekretariat@parkpowsin.pl).

Od projektantów Park Kultury w Powsinie będzie oczekiwał wykonania koncepcji oraz pełnego projektu wykonawczego obejmującego zagospodarowanie terenu, modernizację pomieszczeń szatni, stacji uzdatniania wody, niecek basenu i brodzika. Warunkiem koniecznym jest zapewnienie pełnego dostępu do obiektu dla osób niepełnosprawnych. Ponadto w projekcie ma zostać uwzględnione powiększenie przestrzeni rekreacyjnej z równoczesnym jej uatrakcyjnieniem.