Domki wypoczynkowe

Zapraszamy do skorzystania z oferty całorocznego Ośrodka Wypoczynkowego w Parku Kultury w Powsinie.

Do dyspozycji Gości jest 75 miejsc noclegowych w domkach dwu–, trzy- i czteroosobowych. Każdy domek wyposażony jest w łazienkę z prysznicem, umywalką i wc.

Obiekt posiada domek (dwuosobowy) przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Każdy gość ośrodka ma możliwość skorzystania z kuchni umieszczonej w budynku przy wejściu na teren domków. Kuchnia jest wyposażona w kuchnie indukcyjne, mikrofalówkę oraz czajniki. Dostępne są szklanki, kubki, naczynia stołowe oraz naczynia do gotowania.

Położenie obiektu pośród zacisza drzew w sąsiedztwie Lasu Kabackiego i Ogrodu Botanicznego pozwala na pełny wypoczynek od zgiełku miasta, a zarazem bliskość Warszawy (35 min. autobusem do Centrum) da możliwość skorzystania z bogatej oferty kulturalnej stolicy. Na terenie Parku są także dostępne liczne boiska do gier zespołowych, tereny plażowe, a także Pawilon rekreacyjno-sportowy oferujący korty tenisowe, siłownię, saunę oraz kręgielnię.

W okresie zimowym przy optymalnej pokrywie śnieżnej istnieje możliwość wypożyczenia nart biegowych i spacery po okolicznych lasach i polach.

W okresie zimowym obowiązują niższe ceny wynajmu, zachęcamy do rezerwacji.

Wskazówki dla osób chcących skorzystać z oferty Ośrodka Wypoczynkowego

  • Rezerwacji można dokonać poprzez e-mail: domki@parkpowsin.pl lub osobiście w pawilonie rekreacyjno-sportowym przy kortach tenisowych.
  • Informacje udzielane są osobiście lub telefonicznie: 22 649 45 75
  • Meldowanie, odbiór kluczy, dokonywanie opłat możliwe jest w recepcji pawilonu rekreacyjno-sportowego przy kortach tenisowych.
  • Parkowanie samochodu (po uzyskaniu przepustki uprawniającej do wjazdu w recepcji pawilonu rekreacyjno-sportowego) możliwe jest wyłącznie na parkingu oznaczonym, literą “B” znajdującym się przy ul. Maślaków koło boiska do koszykówki.
zdjęcie pokazujący ogólny widok ośrodka wypoczynkowego
Wnętrze domku wypoczynkowego w Powsinie. Dwa pojedyncze łóżka
zdjęcie obrazujące wygląd kuchni w ośrodku wypoczynkowym tj. szafki, okap, płytę indukcyjną
zdjęcie obrazujące wnętrze kuchni - stnowisko robocze narożne ze zlewem i płytą indukcyjną

Godziny otwarcia

Obiekt całoroczny

Informacje i rezerwacje

Recepcja Ośrodka Wypoczynkowego (Uwaga ! Rezerwacje obsługuje recepcja pawilonu rekreacyjno – sportowego):

tel. +48 22 649 45 75

e-mail: domki@parkpowsin.pl

Cennik

1. Ceny domków 1.10-30.04

  Opis usługi Cena za jedną dobę
stawka vat brutto
Domek dwuosobowy wynajem domku na jedną dobę 8% 140,00 zł
Domek trzyosobowy wynajem domku na jedną dobę 8% 200,00 zł
Domek czteroosobowy wynajem domku na jedną dobę 8% 250,00 zł

 

 

2. Ceny domków 1.05-30.09

  Opis usługi Cena za jedną dobę
stawka vat brutto
Domek dwuosobowy wynajem domku na jedną dobę 8% 160,00 zł
Domek trzyosobowy wynajem domku na jedną dobę 8% 220,00 zł
Domek czteroosobowy wynajem domku na jedną dobę 8% 270,00 zł

 

3. Ceny grupowe  dostępne są dla grup zorganizowanych powyżej 10 osób (firmy, instytucje, szkoły publiczne, szkoły niepubliczne, organizacje pozarządowe i podmioty, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2016 r. poz. 1817, z późn. zm.) oraz podróże służbowe minimum 2 osób obejmujące pobyt przez co najmniej 10 dni

 

W okresie 1.10-30.04

  Opis usługi Cena za jedną dobę
stawka vat brutto
Łóżko wynajęcie miejsca noclegowego 8% 60,00 zł

 

W okresie 1.05-30.09

  Opis usługi Cena za jedną dobę
stawka vat brutto
Łóżko wynajęcie miejsca noclegowego 8% 70,00 zł

 

Weterani zamieszkujący teren m.st. Warszawy – ulga w wysokości 10%

Jak do nas trafić oraz podstawowe informacje o  obiekcie:

Do Parku Kultury w Powsinie można dojechać autobusem, własnym samochodem lub rowerem. Do parku dojeżdża co drugi kurs linii 519. Prosimy zwrócić uwagę na nazwę przystanku końcowego danego autobusu. Osoby posiadające rezerwację domków turystycznych mogą wjechać na teren Parku Kultury w Powsinie własnym samochodem. Po wjechaniu od ul. Opieńki  drogą z trylinki, znajduje się szlaban. Aby wjechać prosimy o zadzwonienie domofonem, obsługa otworzy szlaban.

Recepcja ośrodka wypoczynkowego mieści się w budynku pawilonu rekreacyjno-sportowego położonego w zachodniej części parku. Aby się do niego dostać od ul. Opieńki należy się kierować w kierunku oznaczonym na znakach (korty tenisowe). Jest to dwupiętrowy budynek pokryty ceramiczną dachówką położony pomiędzy kortami tenisowymi. W recepcji można opłacić rezerwację oraz otrzymać klucze do zarezerwowanego domku.

Ośrodek wypoczynkowy jest położony po wschodniej stronie parku w bezpośrednim sąsiedztwie basenu kąpielowego. Obiekt nie posiada parkingu w jego bezpośrednim sąsiedztwie, istnieje możliwość podjechania samochodem do bramy wejściowej w celu wypakowania bagaży. Na czas pobytu pojazdy można zaparkować na miejscach postojowych oznaczony jako parking “B” na terenie parku przy ul. Maślaków.

Obiekt posiada nawierzchnię trawiastą oraz ścieżki o nawierzchni naturalnej ziemnej. Na terenie jest jeden domek umożliwiający dostęp bez potrzeby pokonywania stopni oraz powiększoną łazienkę z prysznicem ze strefą manewrową lecz bez siedziska. Toaleta nie posiada wydłużonej misy, poręcze dostępne jedynie od strony ściany. Transfer na toaletę jest możliwy z przodu lub z prawej strony. Pozostałe domki posiadają łazienki z brodzikiem oraz wejście do nich odbywa się przez pokonanie jednego stopnia. Każdy domek jest wyposażony w mini lodówkę oraz czajnik.

Na terenie został wydzielony domek pełniący funkcję ogólnodostępnej kuchni. Dostęp do domku odbywa się przez wejście po jednym stopniu. Kuchnia jest wyposażona w  płyty indukcyjne,  zmywarki oraz naczynia, sztućce i garnki. Istnieje możliwość skorzystania z pralki i suszarki bębnowej.

Skip to content