przejdź do podstrony Tenis

Tenis

przejdź do podstrony Siłownia

Siłownia

przejdź do podstrony Sauna

Sauna

przejdź do podstrony Domki

Domki

przejdź do podstrony Kręgielnia

Kręgielnia

przejdź do podstrony Basen

Basen

przejdź do podstrony plac zabaw

Plac zabaw

przejdź do podstrony Wypożyczalnia sprzętów letnich

Sprzęt letni

przejdź do podstrony Wypożyczalnia sprzętów zimowych

Sprzęt zimowy

przejdź do podstrony Mini golf

Mini golf

przejdź do podstrony Boiska

Boiska

przejdź do podstrony gastronomia

Gastronomia

przejdź do podstrony park linowy

Park linowy

przejdź do podstrony plenerowa

Siłownia plenerowa

Aktualności

Zapraszamy na nową stronę internetową

    https://sport.um.warszawa.pl/waw/park-kultury-w-powsinie

Informacja w języku łatwym do czytania (ETR)

Informacja w języku migowym (PJM)

Wydarzenia

 • Brak nadchodzących wydarzeń.

 • Atrakcje parku

  Korty tenisowe

  Zespół kortów tenisowych usytuowany jest przy pawilonie rekreacyjno-sportowym. W kompleksie są dostępne dwa korty odkryte o nawierzchni naturalnej oraz dwa kryte o nawierzchni syntetycznej. W zmodernizowanym obiekcie nastąpiło wiele zmian, od nawierzchni po pokrycie hali.

  Więcej

  Siłownia

  Na siłownię składają się dwa pomieszczenia z dużą ilością luster które pomagają skorygować prawidłową pozycję podczas wykonywania ćwiczeń, siłownia jest wyposażona w sprzęt siłowy: maszyny, ciężary wolne, oraz sprzęt do treningu aerobowego, bieżnie, rower, „wioślarza”. Do Państwa dyspozycji zostaną udostępnione nowoczesne urządzenia i maszyny firm Marbo Sport oraz Finnlo.

  Więcej

  Sauna

  Sauna fińska znajduje się na parterze pawilonu rekreacyjno-sportowego. Gorące powietrze, woda i relaks to zdrowa, odmładzająca kuracja. Na pomieszczenie sauny składa się sauna właściwa mieszcząca do 4 osób z temperaturą maksymalną 110˚C, częścią wypoczynkową z rozkładanymi krzesłami i stolikiem, oraz dwoma prysznicami i toaletą.

  Więcej

  Domki wypoczynkowe

  Do dyspozycji Gości jest 75 miejsc noclegowych w domkach dwu–, trzy- i czteroosobowych. Każdy domek wyposażony jest w łazienkę z prysznicem, umywalką i wc. Obiekt posiada domek (dwuosobowy) przystosowany do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. W okresie zimowym przy optymalnej pokrywie śnieżnej istnieje możliwość wypożyczenia nart biegowych i spacery po okolicznych lasach i polach.

  Więcej

  Kręgielnia

  Obiekt znajduje się w przyziemiu pawilonu rekreacyjno-sportowego. Jest to kręgielnia sznurkowa, 4 torowa. Na torach kręgielni można rozgrywać mecze klasycznego bowlingu, jak również rywalizować (w zależności od wieku uczestników) w wyścigi samochodów, koni, czy gry w choinkę.

  Więcej

  Basen

  Zapraszamy Państwa na nasz basen zewnętrzny o wymiarach 25m x 12,5m i głębokości od 1,0 m do 1,9 m, do którego wodę pobieramy z naszego ujęcia, najmłodsi nasi goście maja do dyspozycji brodzik o wymiarach 16,5m x 8,7m. Na basenie znajduje się pełne zaplecze sanitarne z prysznicami oraz toaletami, szatnią męską i damską.

  Więcej

  Park linowy

  Park linowy w Powsinie oferuje Państwu cztery trasy wspinaczkowe o zróżnicowanym stopniu trudności. Park linowy stanowi ciekawą formę aktywnego wypoczynku w gronie rodziny lub przyjaciół. To również urozmaicenie konferencji lub firmowej imprezy integracyjnej.

  Więcej

  Siłownia plenerowa

  Na terenie Parku Kultury w Powsinie znajdują się dwie siłownie plenerowe. Pierwsza siłownia plenerowa w Parku Kultury w Powsinie powstała ze środków Dzielnicy Ursynów, a jej lokalizacja została wybrana przez mieszkańców dzielnicy. Druga siłownia plenerowa powstała dzięki firmie Atletica Nova Sp. z o.o. dystrybutora „Inter Atletica” i znajduje się w sąsiedztwie amfiteatru.

  Więcej

  Częste pytania

  Na terenie Parku obowiązuje całkowity zakaz rozpalania ognisk/grilli. Terenem przeznaczonym pod tego typu rekreację jest polana widokowa znajdująca się w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Kultury w Powsinie. Teren znajduje się w zarządzie Lasów Miejskich-Warszawa. Polana widokowa jest miejscem ogólnodostępnym.

  Polana widokowa leży poza terenem zarządzanym przez Park Kultury w Powsinie, nie ma możliwości wydania zgody na wjazd.

  Zakaz jazdy rowerem po Parku Kultury w Powsinie został wprowadzony ze względu na bardzo dużą liczbę osób odwiedzających Park i zachodzącymi dość często niebezpiecznymi sytuacjami na alejkach parkowych.

  W celu wynajęcia stoiska należy zapoznać się z procedurą na stronie HANDEL OBWOŹNY

  Informacje

  Park Powsin Sportowa Warszawa
  Miejskie Centrum Kontaktu
  Sportowy Ursynów
  baner informujący o honorowaniu karty warszawianki i warszawiaka
  Skip to content