Park w Powsinie tło

Piknik Radia Kolor

Kiedy:
25 Czerwiec 2022@10:00 – 17:00
2022-06-25T10:00:00+02:00
2022-06-25T17:00:00+02:00
Koszty:
Bez opłat

W sobotę 25 czerwca powitajmy wspólnie lato w Parku Kultury w Powsinie!

Zapraszamy na 24 Piknik Radia Kolor w Parku Kultury w Powsinie! To będzie godne powitanie lata 2022. Jak zwykle przygotowaliśmy dla Was mnóstwo atrakcji. Zapraszamy wraz z całą rodziną – każdy znajdzie coś dla siebie.

W sobotę 25 czerwca 2022 r. między 10:00 a 17:00 czekamy na Was pod naszą sceną. W godzinach 10:00-13:00 zaopiekuje się Wami Adam Gołaszewski, a od 13:00 do 17:00 naszą sceną dowodzić będą Alicja Bendkowska i Przemek Cacak.

Nie zabraknie także mobilnego studia Radia Kolor, z którego nasz piknik na żywo relacjonować będą Martyna Wawryło i Łukasz Suda.

Na terenie parku będzie czekać na Was w sumie kilkadziesiąt atrakcji, wraz z naszą sceną, na której rozgrywać się będą konkursy – do wygrania będzie m.in. rodzinny wyjazd do pięciogwiazdkowego hotelu czy samochody na weekend.

Jak zwykle będą z nami Legia Warszawa i Legia Soccer Schools, które zorganizują sportowe atrakcje dla najmłodszych. W sportowej strefie Legia Soccer Schools do Waszej dyspozycji będą następujące dyscypliny: piłka nożna, badminton, tenis stołowy, e-sport (gry na komputerze/konsoli), pływanie (bez basenu, ćwiczenia plenerowe), rugby.

Zaprezentuje się także Teatr ROMA. Na naszej scenie będzie okazja zobaczyć fragmenty przebojowych spektakli “Piloci” i “Aida”. O dobry humor zadba ekipa teatru improwizowanego Hercklekoty.

Dla miłośników czworonożnych przyjaciół – spotkanie z alpakami w godzinach 12:00-16:00 oraz stoisko Fundacji Zwierzochron, w którym znajdziecie kącik behawioralny, czyli spotkania z zoo psychologiem – przyjdź ze swoim psem i zapytaj o odpowiednie wychowanie swojego pupila: tajniki psiej komunikacji, jak prawidłowo bawić się i pracować ze swoim psem.

Skoro piknik, to nie może zabraknąć pysznego jedzenia. Tym razem mamy dla Was prawdziwą kulinarną ucztę! W Parku Kultury w Powsinie będzie z nami kultowy Targ śniadaniowy! Zwykle możecie ich spotkać na Żoliborzu lub Mokotowie, a tym razem zorganizują największe kulinarne miasteczko w tej części Warszawy! Na ok. 30 stoiskach, między godz. 10:00 a 17:00 będzie można skosztować kuchni z całego świata. Targ śniadaniowy to świetna okazja do spotkań z rodziną i przyjaciółmi – każdy znajdzie coś dla siebie i spędzi wspaniały czas!

Jedzenie na Targu śniadaniowym jest serwowane przez najlepszych lokalnych producentów i restauratorów, których organizatorzy sami wybierają i zapraszają. Ich wystawcy to prawdziwi pasjonaci, którzy oferują pyszne dania do konsumpcji na miejscu oraz gotowe przetwory i produkty, które można zabrać do domu, by delektować się nimi przez resztę tygodnia.

Plakat z informacja o pikniku radia kolor 25 czerwca
Piknik Radia Kolor

*Wydarzenia organizowane lub współorganizowane przez Park Kultury w Powsinie są dokumentowane w postaci fotorelacji. Zdjęcia, które w myśl Art. 81 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 1994 nr 24 poz. 83 ze zm.) nie stanowią rozpowszechniania wizerunku, mogą być publikowane na stronach www Parku Kultury w Powsinie lub przekazywane mediom.

Skip to content